Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Yeşil Guilloché |
| Kasa Cinsi | 18K Kırmızı Altın |
| Kasa Kalınlığı | 9 mm |
| Su Geçirmezlik | 30 m / 3 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Bezel | Sabit Altın Bezel |
| Kayış Kordon Materyal | Timsah Derisi |
| Kayış Rengi | Yeşil |
| Mekanizma | Kurmalı |
| Kalibre | 15BM04 |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Küçük Saniye |
| Güç Rezervi | 168 Saat |

