Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Yeşil |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 12.15 mm |
| Su Geçirmezlik | 300 m / 30 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir |
| Bezel | Tek Yönlü Döner Bezel |
| Kurma Kolu | Vidalı, Çift Contalı |
| Kayış Kordon Materyal | Çelik |
| Kayış Rengi | Gri / Metal |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling 17 |
| Fonksiyonlar | Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 38 Saat |
| Taş Sayısı | 25 |
| Ağırlık | 165 g |










