Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Yeşil |
| Kasa Cinsi | Seramik |
| Kasa Kalınlığı | 15.45 mm |
| Su Geçirmezlik | 300 m / 30 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir (Çift Taraflı Yansıma Önleyici) |
| Bezel | Tek Yönlü Tırtıklı Döner Bezel |
| Kurma Kolu | Vidalı, Çift Contalı |
| Arka Kapak | Vidalı Titanyum |
| Kayış Kordon Materyal | Deri |
| Kayış Rengi | Yeşil |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling 01 (Manufacture) |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 70 Saat |
| Taş Sayısı | 47 |
| Kronometre | COSC Sertifikalı |
| Ağırlık | 114 g |






