Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Bezel | Siyah Seramik |
| Kadran Rengi | Siyah Karbon |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Fonksiyonlar | Kronograf |
| Su Geçirmezlik | 100 m |
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Bezel | Siyah Seramik |
| Kadran Rengi | Siyah Karbon |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Fonksiyonlar | Kronograf |
| Su Geçirmezlik | 100 m |