Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Mavi |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 15.1 mm |
| Su Geçirmezlik | 200 m / 20 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir (Çift Taraflı Yansıma Önleyici) |
| Bezel | Tek Yönlü Döner Bezel |
| Kurma Kolu | Vidalı, Çift Contalı |
| Arka Kapak | Vidalı Safir Camlı |
| Kayış Kordon Materyal | Çelik |
| Kayış Rengi | Gri / Metal |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling 01 (Manufacture) |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 70 Saat |
| Taş Sayısı | 47 |
| Ağırlık | 177 g |








