Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 40 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 11.77 mm |
| Su Geçirmezlik | 200 m / 20 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir |
| Bezel | Tek Yönlü Döner Bezel |
| Kurma Kolu | Vidalı, Çift Contalı |
| Kayış Kordon Materyal | Çelik |
| Kayış Rengi | Gri / Metal |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling 32 |
| Fonksiyonlar | GMT, Takvim |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 42 Saat |
| Taş Sayısı | 25 |
| Ağırlık | 153 g |










