Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 42 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Titanyum |
| Bezel | Titanyum |
| Kadran Rengi | Safir / İskelet |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Deri |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Fonksiyonlar | Ay Fazı |
| Su Geçirmezlik | 50 m |
| Kasa Çapı | 42 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Titanyum |
| Bezel | Titanyum |
| Kadran Rengi | Safir / İskelet |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Deri |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Fonksiyonlar | Ay Fazı |
| Su Geçirmezlik | 50 m |