Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 45 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Siyah Seramik |
| Bezel | Siyah Seramik |
| Kadran Rengi | Mavi |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Timsah Derisi |
| Kayış Rengi | Mavi |
| Su Geçirmezlik | 50 m |
| Kasa Çapı | 45 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Siyah Seramik |
| Bezel | Siyah Seramik |
| Kadran Rengi | Mavi |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Timsah Derisi |
| Kayış Rengi | Mavi |
| Su Geçirmezlik | 50 m |