Ürün Özellikleri
| Kasa Cinsi | Titanyum |
|---|---|
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Bezel | Altın |
| Cam Tipi | Antirefle Kaplamalı Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 50 m |
| Güç Rezervi | 42 Saat |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Kadran Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Titanyum |
|---|---|
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Bezel | Altın |
| Cam Tipi | Antirefle Kaplamalı Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 50 m |
| Güç Rezervi | 42 Saat |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Kadran Rengi | Siyah |