Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 40 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | King Gold |
| Bezel | King Gold |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Beyaz |
| Su Geçirmezlik | 50 m |
| Kasa Çapı | 40 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | King Gold |
| Bezel | King Gold |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Beyaz |
| Su Geçirmezlik | 50 m |