Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 45 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Titanyum |
| Bezel | Titanyum |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Deri |
| Kayış Rengi | Açık Kahverengi |
| Su Geçirmezlik | 50 m |
| Kasa Çapı | 45 mm |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Titanyum |
| Bezel | Titanyum |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Deri |
| Kayış Rengi | Açık Kahverengi |
| Su Geçirmezlik | 50 m |