Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 43 mm |
|---|---|
| Kasa Materyali | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Su Rezistansı | 100 m / 10 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kayış Materyali | Deri |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | FC-330 |
| Fonksiyonlar | Ay Fazı, Tarih |
| Güç Rezervi | 40 Saat |
| Taş Sayısı | 26 |




