Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 40 mm |
|---|---|
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik Rose Gold Kaplama |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Su Rezistansı | 100 m / 10 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kayış Materyali | Deri |
| Kayış Rengi | Kahverengi |
| Fonksiyonlar | Tarih |
| Güç Rezervi | 38 Saat |
| Taş Sayısı | 25 |

