Ürün Özellikleri
| Güç Rezervi | 38 Saat |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 43 mm |
| Materyal | Paslanmaz Çelik |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Cam | Safir |
| Kayış Materyali | Deri |
| Kayış Rengi | Kahverengi |
| Su Rezistansı | 100 m |
| Güç Rezervi | 38 Saat |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 43 mm |
| Materyal | Paslanmaz Çelik |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Cam | Safir |
| Kayış Materyali | Deri |
| Kayış Rengi | Kahverengi |
| Su Rezistansı | 100 m |