Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 34.00 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 30 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Paslanmaz Çelik-PVD Kaplama |
| Kasa Rengi | Sarı |
| Ağırlık | 125.1 g |
| Takvim | Var |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Çapı | 34.00 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 30 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Paslanmaz Çelik-PVD Kaplama |
| Kasa Rengi | Sarı |
| Ağırlık | 125.1 g |
| Takvim | Var |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |