Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 40.00 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 3 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Timsah Derisi |
| Kasa Rengi | Çelik |
| Takvim | Var |
| Ağırlık | 61.68 g |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Çapı | 40.00 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 3 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Timsah Derisi |
| Kasa Rengi | Çelik |
| Takvim | Var |
| Ağırlık | 61.68 g |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |