Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 41 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 30 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Ağırlık | 127.8 g |
| Takvim | Var |
| Kasa Rengi | Silver-Gümüş |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Çapı | 41 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 30 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Ağırlık | 127.8 g |
| Takvim | Var |
| Kasa Rengi | Silver-Gümüş |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |