Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 32 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Mavi |
| Bezel | Pırlanta Taşlı |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 8.9 mm |
| Su Geçirmezlik | 100 m / 10 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kurma Kolu | Vidasız, Tek Contalı |
| Kayış Kordon Materyal | Çelik |
| Kayış Rengi | Gri / Metal |
| Mekanizma | SuperQuartz™ |
| Kalibre | Breitling 77 |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Saniye, Takvim |
| Taş Sayısı | 3 |
| Kronometre | COSC Sertifikalı |
| Ağırlık | 125.38 g |










