Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 39.00 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 30 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Paslanmaz Çelik |
| Ağırlık | 140.4 g |
| Takvim | Yok |
| Güç Rezervi | 72 Saat |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Çapı | 39.00 mm |
|---|---|
| Su Geçirmezlik | 30 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Paslanmaz Çelik |
| Ağırlık | 140.4 g |
| Takvim | Yok |
| Güç Rezervi | 72 Saat |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |