Ürün Özellikleri
| Kasa Rengi | Rose Gold |
|---|---|
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kordon Materyali | Deri |
| Kordon Rengi | Kahverengi |
| Su Geçirmezlik | 300 m |
| Kadran Rengi | Yeşil |
| Ekran Tipi | Analog |
| Cam Materyali | Safir |
| Kasa Rengi | Rose Gold |
|---|---|
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kordon Materyali | Deri |
| Kordon Rengi | Kahverengi |
| Su Geçirmezlik | 300 m |
| Kadran Rengi | Yeşil |
| Ekran Tipi | Analog |
| Cam Materyali | Safir |