Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Gümüş |
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 12.15 mm |
| Su Rezistansı | 60 m / 6 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kayış Rengi | Yeşil |
| Fonksiyonlar | Dünya Saati |
| Güç Rezervi | 38 Saat |
| Kasa Boyutu | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Gümüş |
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 12.15 mm |
| Su Rezistansı | 60 m / 6 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kayış Rengi | Yeşil |
| Fonksiyonlar | Dünya Saati |
| Güç Rezervi | 38 Saat |