Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 42 mm |
|---|---|
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 12.9 mm |
| Su Rezistansı | 50 m / 5 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kalibre | FC-941 Manufacture |
| Fonksiyonlar | Heart Beat, Tarih |
| Güç Rezervi | 38 Saat |
| Taş Sayısı | 26 |
| Kasa Boyutu | 42 mm |
|---|---|
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 12.9 mm |
| Su Rezistansı | 50 m / 5 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kalibre | FC-941 Manufacture |
| Fonksiyonlar | Heart Beat, Tarih |
| Güç Rezervi | 38 Saat |
| Taş Sayısı | 26 |