Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Beyaz / Gümüş |
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 11.3 mm |
| Kasa Arkası | Saydam |
| Su Rezistansı | 30 m / 3 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Bezel | Sabit |
| Kayış Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Kayış Rengi | Çelik |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | FC-705 Manufacture |
| Fonksiyonlar | Tarih, Ay Fazı |
| Güç Rezervi | 42 Saat |

