Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 43 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Nane Yeşili |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 13.69 mm |
| Su Geçirmezlik | 30 m / 3 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir (Çift Taraflı Yansıma Önleyici) |
| Bezel | Çift Yönlü Slide Rule Bezel |
| Kurma Kolu | Vidasız, Çift Contalı |
| Arka Kapak | Vidalı Safir Camlı |
| Kayış Kordon Materyal | Alligator Deri |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling 01 (Manufacture) |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 70 Saat |
| Taş Sayısı | 47 |
| Ağırlık | 98 g |










