Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 38 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
| Detay Renk | Buz Mavisi |
| Kasa Cinsi | Breitlight® |
| Kasa Kalınlığı | 12.1 mm |
| Su Geçirmezlik | 100 m / 10 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Bezel | Çift Yönlü Pusula Ölçekli |
| Arka Kapak | Vidalı |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Mavi |
| Mekanizma | SuperQuartz™ |
| Kalibre | Breitling 83 |
| Fonksiyonlar | 1/10 Saniye Kronograf, Takvim |
| Pil Ömrü | Yaklaşık 3-4 Yıl |
| Taş Sayısı | 6 |
| Ağırlık | 50.61 g |










