Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Breitlight® |
| Bezel | Breitlight® |
| Cam Tipi | Safir |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Sarı |
| Mekanizma | SuperQuartz™ |
| Kalibre | Breitling 82 |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Su Geçirmezlik | 100 m / 10 ATM |
| Kasa Kalınlığı | 12.5 mm |








