Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 37 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Gümüş |
| Kadran Detayı | Sedef İşlemeli |
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik Rose Gold Kaplama |
| Kasa Kalınlığı | 8 mm |
| Su Rezistansı | 30 m / 3 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Bezel | Pırlanta Taşlı Sabit Bezel |
| Kayış Rengi | Kahverengi |
| Kalibre | FC-220 |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Tarih |






