Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik & 18K Kırmızı Altın |
| Kasa Kalınlığı | 14.45 mm |
| Su Geçirmezlik | 200 m / 20 ATM |
| Cam Tipi | Safir (Çift Taraflı Yansıma Önleyici) |
| Bezel | Tek Yönlü Tırtıklı Döner Bezel |
| Kurma Kolu | Vidalı, Çift Contalı |
| Arka Kapak | Vidalı Safir Camlı |
| Kayış Kordon Materyal | Çelik & 18K Kırmızı Altın |
| Kayış Rengi | Gri / Altın |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling 01 (Manufacture) |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 70 Saat |
| Taş Sayısı | 47 |
| Kronometre | COSC Sertifikalı |
| Ağırlık | 236 g |










