Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Turkuaz |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 12.6 mm |
| Su Geçirmezlik | 300 m / 30 ATM |
| Cam Tipi | Safir |
| Bezel | Tek Yönlü Dalgıç Bezel |
| Kayış Kordon Materyal | Çelik |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling Caliber 17 |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 38 Saat |








