Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Mavi |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 14.35 mm |
| Su Geçirmezlik | 200 m / 20 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir |
| Bezel | Tek Yönlü Döner Seramik Bezel |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Mavi |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling B20 |
| Fonksiyonlar | Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 70 Saat |
| Ağırlık | 139.56 g |






