Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 14.35 mm |
| Su Geçirmezlik | 100 m / 10 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir (Çift Taraflı Yansıma Önleyici) |
| Bezel | Sabit Tachymeter Bezel |
| Kurma Kolu | Vidalı |
| Arka Kapak | Şeffaf Safir Camlı |
| Kayış Kordon Materyal | Çelik |
| Kayış Rengi | Gri / Metal |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling B01 (Manufacture) |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 70 Saat |
| Taş Sayısı | 47 |
| Kronometre | COSC Sertifikalı |
| Ağırlık | 198 g |








