Ürün Özellikleri
| Kasa Çapı | 44 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 15.65 mm |
| Su Geçirmezlik | 200 m / 20 ATM |
| Cam Tipi | Bombeli Safir |
| Bezel | Tek Yönlü Döner Bezel |
| Kayış Kordon Materyal | Kauçuk |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kalibre | Breitling 13 |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Güç Rezervi | Yaklaşık 48 Saat |
| Taş Sayısı | 25 |
| Ağırlık | 164 g |

