Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 42 mm |
|---|---|
| Kadran Rengi | Kahverengi |
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik, Rose Gold Kaplama |
| Kasa Kalınlığı | 14.45 mm |
| Su Rezistansı | 50 m / 5 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kayış Materyali | Deri |
| Kayış Rengi | Kahverengi |
| Kalibre | FC-397 |
| Fonksiyonlar | Kronograf, Tarih |
| Güç Rezervi | 46 Saat |

