Ürün Özellikleri
| Kasa Boyutu | 43 mm |
|---|---|
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik Rose Gold Kaplama |
| Kasa Kalınlığı | 9.4 mm |
| Su Rezistansı | 50 m / 5 ATM |
| Cam | Safir Kristal |
| Kayış Materyali | Deri |
| Kayış Rengi | Kahverengi |
| Mekanizma | Quartz |
| Kalibre | FC-255 |
| Fonksiyonlar | Dünya Saati, Tarih |

